Prethodno savjetovanje za pripremu otvorenog postupka javne nabave “Projektiranje i izvođenje radova izgradnje CGO Lučino razdolje”

Stručno povjerenstvo za javnu nabavu Agencije za gospodarenje otpadom d.o.o. objavljuje Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima da od 2.9.2020. do 18.9.2020., do kada je otvoreno prethodno savjetovanje, za pripremu i provedbu otvorenog postupka javne nabave velike vrijednosti “Projektiranje i izvođenje radova izgradnje CGO Lučino razdolje” dostave eventualne primjedbe i prijedloge na nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije u predmetnom postupku javne nabave.

Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima, nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije možete preuzeti ovdje:

Radovi 2020. – DoN (Prethodno savjetovanje)

Share