Prethodno savjetovanje za pripremu otvorenog postupka javne nabave “Nabava pružanja usluga tehničke pomoći i upravljanja projektom CGO Lučino razdolje”

Stručno povjerenstvo za javnu nabavu Agencije za gospodarenje otpadom d.o.o. objavljuje Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima da od 21.5.2020. do 27.5.2020., do kada je otvoreno prethodno savjetovanje, za pripremu i provedbu otvorenog postupka javne nabave velike vrijednosti “Nabava pružanja usluga tehničke pomoći i upravljanja projektom CGO Lučino razdolje” dostave eventualne primjedbe i prijedloge na nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije za predmetni postupak javne nabave.

Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima, nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije možete preuzeti na sljedećem linku:

https://eojn.nn.hr/SPIN/APPLICATION/IPN/DocumentManagement/DokumentPodaciFrm.aspx?id=3918490&onCloseUrl=%2fSPIN%2fAPPLICATION%2fIPN%2fCommon%2fSearchFrm.aspx%3fproviderKey%3dPostupciObjavljeniSavjetovanje_Idom3.RPN.BL.PostupciObjavljeniSavjetovanjeSearch__hr-HR%26guid%3dc648ce53-732e-4be1-934d-53660e85d67a

 

 

 

 

 

Share