Ponovno prethodno savjetovanje za pripremu otvorenog postupka javne nabave “Nabava pružanja usluga tehničke pomoći i upravljanja projektom CGO Lučino razdolje”

Stručno povjerenstvo za javnu nabavu Agencije za gospodarenje otpadom d.o.o. objavljuje Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima da od 29.7.2020. do 4.8.2020., do kada je otvoreno ponovno prethodno savjetovanje, za pripremu i provedbu otvorenog postupka javne nabave velike vrijednosti “Nabava pružanja usluga tehničke pomoći i upravljanja projektom CGO Lučino razdolje” dostave eventualne primjedbe i prijedloge na nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije u predmetnom postupku javne nabave.
Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima, nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije možete preuzeti ovdje:
Tehnicka pomoc 2020

Share