Kreće rekonstrukcija dijela lokalne ceste L69042 (Trnovica – Čepikuće) te izgradnje oborinske odvodnje unutar zahvata

9. prosinca 2019. potpisan je Ugovor za rekonstrukciju dijela lokalne ceste L69042 (Trnovica – Čepikuće) te izgradnju oborinske odvodnje unutar zahvata u vrijednosti gotovo devet milijuna kuna, između ravnatelja Županijske uprave za ceste Ivo Kaštelan i direktora Dubrovnik cesta Ivo Krile. Riječ je o cesti duljine 3,2 kilometra, koja će rekonstrukcijom postati dvotračna, a financiranje je osigurano iz redovnih izvora prihoda ŽUC-a. Rok izvođenja radova je 12 mjeseci od dana potpisivanja Ugovora.

Rekonstrukcija ove ceste od velike je važnosti za Projekt Centar za gospodarenje otpadom „Lučino razdolje“ jer će se istom dobiti bolji, brži i jednostavniji prometni pristup lokaciji Centra za gospodarenje otpadom „Lučino razdolje“, odnosno mjestu Trnovici.

Share