Prethodno savjetovanje za pripremu otvorenog postupka javne nabave “Pružanje usluga nadzora nad radovima na izgradnji CGO Lučino razdolje”

Stručno povjerenstvo za javnu nabavu Agencije za gospodarenje otpadom d.o.o. objavljuje Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima da od 23.2.2021. do 2.3.2021., do kada je otvoreno prethodno savjetovanje, za pripremu i provedbu otvorenog postupka javne nabave velike vrijednosti “Pružanje usluga nadzora nad radovima na izgradnji CGO Lučino razdolje” dostave eventualne primjedbe i prijedloge na nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije u predmetnom postupku javne nabave.
Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima, nacrt dokumentacije o nabavi, troškovnik i tehničke specifikacije možete preuzeti ovdje:
Cjelokupna dokumentacija

Knjiga 5_Podloge_Projektiranje i izvođenje radova CGO LR.rar

Share